Veel teamleden van Total Medical Support doen tevens diensten op de mobiele trauma-units van de K.N.M.V en zijn dus ook veel aanwezig bij kleine- en grote motorsportevenementen in Nederland.

Als in de afgegeven vergunning voor een evenement is aangegeven dat een eerstehulppost aanwezig dient te zijn, wrodt uitgegaan van een aantal minimale eisen:
Herkenbaarheid
- Duidelijk zichtbare verwijzing vanuit het gehele evenemententerrein met bij voorkeur internationale symbolen;
- Eerstehulpverleners dienen duidelijk herkenbaar te zijn.
Bemensing
- Eerstehulpverleners dienen in het bezit te zijn van een geldig eerstehulp diploma, inclusief aantekening reanimatie en AED bediening, en dit desgewenst te kunnen tonen.
Eerstehulp post
- Een overddekte en verwarmde ruimte van minimaal 25m2, bij voorkeur afsluitbaar;
- Er dient een 220 V aansluiting, licht en stromend water te zijn;
- Toilet beschikbaar;
- Toegankelijk voor brancard en hulpdiensten (ambulance);
- Bij middelengebruik op het evenement: een aparte chill-out ruimte;
- Mogelijkheid tot registratie van de hulpverlening.
Uitrusting
- De ruimte dient permanent bemenst te zijn;
- Eerstehulpkoffer met een standaarduitrustig volgens het Oranje Kruis, incl. AED;
- Bij sportevenementen: materialen om te koelen en eventueel spalkmateriaal;
- Tafel;
- Stoelen;
- Brancard/behandelplek;
- Communicatiemiddelen;
- Plattegrond/indeling van het evenemententerrein;
- Lijst met telefoonnummers organisatie.
Kiest u ervoor om het evenement zelf te voorzien van "eigen" EHBO-ers/BHV-ers en mist u alleen de materialen? Neem dan contact op met ons, wij denken graag mee over de inrichting van een EHBO-locatie.